Jak objednávat

V níže uvedeném katalogu si můžete prohlédnout kolekci předmětů s železniční tematikou, které vydal Opavský železniční klub, případně jeho členové. Pokud Vás naše nabídka zaujala, můžete si předměty u nás objednat. Vaše objednávky můžete zasílat na e-mailovou adresu ozk@seznam.cz. Nezapomeňte uvést co objednáváte a v jakém množství.

Objednané zboží Vám co nejdříve zašleme na dobírku. V objednávce proto nezapomeňte uvést vaši kontaktní adresu a případně telefonní číslo pro možnost případné další domluvy. V tomto případě je k ceně předmětů nutné připočíst poštovné ve výši cca 90 Kč, dle ceníku České pošty.
Možné je též bezplatné osobní předání na našich pravidelných setkáních, akcích, které pořádáme nebo spolupořádáme, případně podle domluvy i jinde.

Vybrané předměty z této nabídky je možné zakoupit u průvodců (průvodčích) před odjezdem a během jízdy ve výletních vlacích Slezských zemských drah na "Osoblažce" https://www.osoblazsko.com/jizdni-rad/parni-vlaky-szd. Zájemci o naše produkty tedy mohou také ušetřít za poštovné.